Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Kurumsal

Denizli Temizlik Şirketleri Olarak;
İnşaat Temizliği; Siz değerli müşterilerimize bu hizmeti uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeye hazırız.
İnşaat temizlik hizmetimiz temizlik hizmetlerimizden biridir. Daha önce hiç yerleşim görmemiş bir alana ve yenilenmiş alana doğru hijyeni uygulamak gerekir. Bu nedenle temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına göre bölgeye zarar vermez.
 
Banka temizliği
Bankanın uzun bir zamanı var. Personel ofis işyeri temizliğinde belirtilen hususları içermelidir. Ofis ve işyeri temizliğinde olduğu gibi, temizlik hizmeti sırasında diğer çalışanları rahatsız etmemek önemlidir.
 
Sınıf Temizliği
Sınıf Temizliği: Sınıf, Okul, Özel Okul, Kolej ve Eğitim kurumları. Bu nedenle, bu sınıfların temizlenmesi, özellikle profesyonel kadromuz ve profesyonel ürünlerimiz ile yapılır.
 
Havuz temizliği, havuzlarınızı temizlemek yerine hijyen koşulları yaratarak tamamlanır. Sağlığınızı düşünüyoruz. Havuz temizliği sadece kiri gidermekle kalmaz, aynı zamanda kiri giderir. Havuz temiz ve hijyen açısından yeterli. Bu koşullara sahip değilseniz bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
Mağaza temizliği
Size en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz. Ayrıca fazla mesai yapabilen deneyimli temizlik personeli istihdam etmekteyiz.
 
Otel Temizliği; Müşteriye kriterler sorulduğunda. Dostu iyi hizmet. Ama hiçbir şey düzenli ve temiz bir oda kadar etkileyici olamaz. Firmamız müşterilerimize çözümler sunmaktadır.
 
Davlumbaz Temizliği
 
Yangın Sonrası Temizlik

Vizyonumuz

Kimiz? Temizlik firmaları alanında Türkiye’de öncü firmalardan biriyiz. Temizlik Çözümleri konusunda liderliği yakalamış durumdayız. Müşterilerimize bu alanlarda maksimum katkıyı sağlamak için çalışkan kadromuzla hizmet sunan bir şirketiz.

Misyonumuz

Güvene dayalı iş ortaklığı: Gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız için ortak özelliğimiz etik, sözüne sadık yasalara bağlı olarak hizmet vermektir. Yeni Teknoloji Kullanımı: Makine, yöntem ve donanım hizmetlerinde dünya teknolojisini kendi bilgi birikimimizle değerlendirerek, müşterilerimizin hizmetine sunmak. Kalite: Kalite Mükemmeli yakalama hedefimizin en önemli unsurudur. Müşterilerimize kalite bağlamında hizmet sunmaya gayret ederiz. Müşteri ihtiyaçlarına en hızlı güvenilir çözümler üreterek müşteri sürekliliğini sağlamak ve vazgeçilmez olmak istiyoruz.
2021 Elka Temizlik | Tüm hakları saklıdır.