Hakımızda

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli Çalışanlarımız, Elka Temizlik olarak uzun yılların birikimi ile sahip olduğumuz tecrübeyi, 2010 yılında başlayan ve bugün emin adımlarla devam ettiğimiz kurumsal dönüşüm yapılanmamızla perçinlemenin heyecanını yaşıyoruz. Milli ve kültürel değerlere bağlı, aynı zamanda küresel dinamikler doğrultusunda attığımız adımlarla sektörümüze değer ve yenilik katmayı hedefliyoruz. Markalaşmaya verdiğimiz önemin ibaresi olan ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı kılan en önemli özellik olarak niteleyeceğimiz bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken gücümüzü değerli çalışanlarımızdan ve iş arkadaşlarımızdan alıyoruz. En önemli katma değerimiz olan insan kaynağımızın özverisi, hep daha iyisini yapma arzusu ve takım çalışması gücümüzün temellerini oluşturuyor. Hızla büyümenin yanı sıra ülkemizin istihdam hareketine katkı sağlayacak yatırımlarımız ile 2023 yılında  Bayilik  sayısına ulaşarak ailemizi büyütmeyi planlıyoruz. Büyüme hedefinden hiç vazgeçmeyen yapımızın kazancı olarak bugün 5 ilde yaygın hizmet ağımız ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile tüm iş ortaklarımıza özel çözümler üretiyoruz. Sektörde yıllardır süre gelen itibarlı ticari faaliyetlerimizi, bugün artık güçlü bir mali alt yapı ile birleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Sadece ekonomik büyümenin geleceğe değer katmak için yeterli olmayacağını da biliyoruz. Hızla kat ettiğimiz büyüme yolunda kurumsal yönetim ilkelerimizden, bizi var eden değerlerimizden, sürdürülebilirlik politikalarımızdan uzaklaşmadan, teknoloji ve inovasyon ışığında çalışmaya devam ediyoruz. Sektörümüze sağlanacak en değerli katkının da yine eğitim vizyonunda yattığına biliyoruz. Tüm emek ve birikimimizi Türkiye’nin geleceğine yatırmak felsefesiyle eğitimi de ana iş kollarımız arasına almış bulunuyoruz. Elka Temizlik sektörün en önemli eğitim kurumlarından biri olarak personelimize ve sektörümüze değer katacağına inanıyoruz. Her geçen gün büyüyen Elka Temizlik doğru strateji ve yatırımlarla geleceğe taşırken, bir yandan Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya diğer yandan güçlü ekibimizle tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.

DEĞERLERİMİZ

Hakkaniyet Çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza karşı güzel ahlakı, dürüstlüğü ve şeffaflığı ön planda tutarak adil bir yönetim anlayışı benimsiyoruz.

Milli ve Kültürel Değerlere Bağlılık Yatırım ve ticaret hayatımıza başladığımız ilk günden beri sahip olduğumuz tüm milli, kültürel ve manevi değerlerimizi ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Samimiyet İyi niyetle beslenen bir samimiyeti işimizin özüne alarak yürüttüğümüz faaliyetlerde fark yaratmayı hedefliyoruz.

Birlik ve Beraberlik ’Birlikte Daha Güçlü’’ diyerek çıktığımız bu yolda takım ruhunun, güçlü iletişimin ve sinerjinin ortak başarıyı getireceğine inanıyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla sürdürülebilir gelişim için çalışmanın değerini biliyoruz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.