Elka Temizlik 2010 tarihinden itibaren içme suyu depolarının hijyenik temizliği, dezenfeksiyonu, izolasyonu ve kaplamasını yapan ve daha sonra bu alanlarda sağlıklı hizmet verebilmek için Denizli de kurularak faaliyetlerini sürdüren ilk şirkettir. Firmamız kuruluşundan sonra; halkımız, deneyimsiz insanlar tarafından sıradan temizlik ürünleri kullanılarak bilinçsizce yapılan bu gibi temizlik hizmetlerini terk ederek, bu konuda uzman ve profesyonel bir şirket olan firmamıza yönelmişlerdir.

ISO 9001 kalite belgesi ile gerek yaptığı işleri, gerekse eğitimli personelini tescillemiş olan elka içme ve kullanma suyu depolarının (betonarme, metal, fiber ve polietilen) hijyenik temizlik ve dezenfeksiyonunda gıda tüzüğüne uygun, sağlıklı, özel temizlik maddesin ve Buharlı temizlik kullanarak su depolarının hijyenik temizliğini ve dezenfeksiyonunu yapmaktadır. İçme ve kullanma suyu depolarının hijyenik temizliğinde kullanmakta olduğumuz bu ürünün güçlü dezenfekte etkisi sayesinde depo cıdarlarına yapışarak taşlanmış olan mangan zararlı bakteri ve mikro organizmaları yok ederek bakteriyolojik yönden kusursuz bir temizlik sağlamaktadır.

ELKA’da uzun yıllar dır. Suların arıtılmasında ve dezenfeksiyonunda geniş bilgiye sahip, deneyimli ve uygulama yönü kuvvetli uzman kişiler tarafından kurulup, halen aynı kişilerce yönetilerek bu günlere kadar başarıyla gelmiştir. içme ve kullanma suyu depolarının temizlik ve dezenfeksiyonu, izolasyon ve kaplama işlerinde çalışmalara gerekli titizlik, kalite ve emniyeti getirerek sağlıklı hizmet vermeyi ilke haline getirmiş bir kuruluştur.

İçme ve kullanma suyu depolarının izolasyon ve kaplamasında kullandığımız ürünler ise bu konuda kendini ispatlamış ISO 9001 kalite belgeli ve insan sağlığına hiçbir yan etkisi olmayan ve toksik içermeyen anti bakteriyal ürünlerdir.

Su depolarının hijyenik temizliği ve dezenfeksiyonu
Metal (Siyah Sac) depo yapımı
Betonanme depo yapımı
Hidrofor (Wilo) seçimi ve montajı
Modül depo (Polietilen) montajı
Boiler (Sıcak Su deposu) kaplanarak iyileştirilmesi

0(258) 263 44 54 / 0(507) 204 88 75